کالا را در مکان های خیلی گرم و خیلی سرد قرار ندهید. می بایست محل چیدمان کالا با فاصله حداقل یک متر از دستگاه های گرمایشی (بخاری ، شوفاژ و ...) قرار گیرد.

 

مراقبت های عمومی:

  1. کالا را در مکان های خیلی گرم و خیلی سرد قرار ندهید. می بایست محل چیدمان کالا با فاصله حداقل یک متر از دستگاه های گرمایشی (بخاری ، شوفاژ و ...) قرار گیرد.
  2. از نگهداری مواد قابل اشتعال ، مواد شیمیایی ، اجسام برنده در نزدیکی کالا و گذاشتان اجسام سنگین ، غیر متعارف و تیز روی وسایل خودداری نمایید.
  3. از قرار دادن کالا در معرض نور مستقیم خورشید ، مکان های مرطوب ، نمناکو دارای گرد و غبار خودداری فرمایید.
  4. کالا را در جایی با سطوح یکنواخت ، صاف و خشک قرار دهید و موقع جابجا کردن کالا هرگز آن را روی زمین نکشید و از ضربه خوردن آن جلوگیری نمایید.
  5. محصول را به غیر از کاربرد مصرفی خود مورد استفاده قرار ندهید و از نشستن بر روی دسته مبل ها و ایستادن بر روی صندلی پرهیز نمایید.
  6. وسایلی که دارای ساختاری مشابه صندلی و یا چهارپایه می باشند نباید هیچگاه به نحوی مورد استفاده قرار گیرند که از حالت تعادل خارج گردند. این عمل در دراز مدت باعث بروز اشکال در محل های مورد اتصال خواهد شد.
  7. در هنگام استفاده مکانیزم های متحرک ، مراقب قسمت نوک تیز و سخت آن (دستگیره ها ، لولا چهارچوب فلزی و ...) باشید و به کودکان اجازه بازی با اجزای متحرک کالا را ندهید.
  8. قبل از انجام تعمیرات و تغییر دکوراسیون منزل ، کالا را از محل چیدمان دور نمایید و اقدامات محافظتی را به عمل آورید.

جدید ترین محصولات

درباره ما

مبلمان صبوري نامي با بيش از 25 سال سابقه درخشان ، فعال در زمينه مبلمان خانگی ، پارچه و دکوراسيون

توليد کننده مبلمان خانگی پارچه اي کلاسيک و مدرن

افتخارات گالری صبوری

گالری تصاویر

تماس با ما

شعبه 1 (دفتر مرکزی) : تهران، چهاراه یافت آباد، مجموعه شماره 3 بازارمبل ، طبقه اول ، پلاک 120

تلفن: 25 - 66193024